V sobotu 6. srpna proběhlo od 21 hodin historicky první promítání letního kina na Orláku ve spolupráci s DK Uh. Brod. Promítal se film pro děti Příšerákovi 2. I přes chladnější večer našlo cestu na Orlák přes 150 dětí s rodiči. Další letní kino se uskuteční opět pro děti, ale vlastně nejen pro ně, v sobotu 20.8. od 20,30 hod. a to krásný český film Ať žijí duchové. Vstupné bude opět zdarma! Srpnové večery bývají již opravdu chladnější, a tak všem doporučujeme se tepleji obléci případně si vzít deku! Poslední promítání letního kina na Orláku bude v sobotu 3.9. od 20 hod, a to film Vyšehrad. Vstupné 100 Kč, přístupno od 15 let!

V sobotu 6. srpna proběhlo od 21 hodin historicky první promítání letního kina na Orláku ve spolupráci s DK Uh. Brod v rámci Brodského kulturního léta 2022. Promítal se film pro děti Příšerákovi 2. I přes chladnější večer našlo cestu na Orlák přes 150 dětí s rodiči.
Další letní kino se uskuteční opět pro děti, ale vlastně nejen pro ně, v sobotu 20.8. od 20,30 hod. a to krásný český film Ať žijí duchové. Vstupné bude opět zdarma! Srpnové večery bývají již opravdu chladnější, a tak všem doporučujeme se tepleji obléci případně si vzít deku!
Poslední promítání letního kina na Orláku bude v sobotu 3.9. od 20 hod, a to komedie Vyšehrad. Vstupné 100 Kč, přístupno od 15 let!

Kategorie: Ostatní