V sobotu 20.8. se uskutečnilo ve spolupráci Domu kultury a jednoty Orel Uherský Brod promítání filmu v rámci Brodského kulturního léta. Téměř stovka dětí s rodiči se přišla podívat na český muzikál pro děti z roku 1977 Ať žijí duchové.

Nově bylo filmové plátno umístěno na hrací ploše před hlavní krytou tribunou, kde bylo hlediště. I když v průběhu promítání mírně pršelo, všichni zůstali v suchu.

Ve filmu všichni zjistili, co to vlastně je to „dumky žalky“ a zazpívali si mimo jiné známé hitovky Pramen zdraví z Posázaví a Hajný je lesa pán 🙂

I další dva plánované filmy budou mít hlediště na kryté tribuně a plátno na hrací ploše. V sobotu 3.9. od 20 hodin můžete shlédnout nový český film Vyšehrad Fylm a na sobotu 10.9. také od 20 hodin jsme pro vás připravili novinku Jan Koller: Příběh obyčejného kluka.

Na Orelský stadion můžete dorazit ze tří směrů. Bránou u zimního stadionu, bránou ulicí U Vody a také vstupem od cyklostezky. Auta mohou nově parkovat na novém patrovém parkovišti u CPA Delfín.

Kategorie: Ostatní