Video zde: https://youtu.be/oGtrQrm5Aq0

Den pro rodinu

V sobotu 3. června 2023 se na Orelském stadionu (u příležitosti oslavy 90. výročí od slavnostního otevření Orelského stadionu) konal Den pro rodinu.
Na účastníky čekal bohatý kulturní a sportovní program. Každý si v něm našel něco, co ho bavilo.
Celá plocha stadionu byla využitá pro hry a soutěže. Na jedné polovině se konala tradiční Soutěž ve fotbalových dovednostech, druhou polovinu obsadily zábavné soutěže pro děti. Sportovní program doplnily závody na koloběžkách, nabídka tenisu a velký skákací hrad.

I kulturní program byl zajímavý. Vystoupily v něm folklorní soubory Holomňa a Holúbek, pak se změnil žánr a nastoupila skupina Faťal Error.

Sociální přesah celé akci dal nábor dárců kostní dřeně.

Úplný konec večera patřil prvnímu letošnímu představení letního kina. Promítal se snímek Děti Nagana a bylo to pěkné zakončení pěkné a pohodové akce, která přinesla přesně to, co slibovala. Posílení rodinných vztahů a příležitost pro rodiny strávit kvalitní čas společně, v příjemném prostředí a s milými lidmi. Pořadatelem Dne pro rodinu byla Katolická základní škola ve spolupráci se Spolkem rodičů a přátel KZŠ, Římskokatolickou farností, Centrem pro rodinu děkanátu Uherský Brod, Orlem a městem Uherský Brod. Akce se konala v rámci Bílokarpatských slavností

Fotogalerie ZDE.

Zdroj: Článek převzat z www.ub.cz

Kategorie: OrelOstatní