Žákyně vyhrály Orelskou florbalovou ligu!
Velmi úspěšnou sezónu mají za sebou žákyně Orla Uherského Brodu. V neděli 22. března 2026 se na domácí půdě staly šampionkami Orelské florbalové ligy pro sezónu 2025/2026. Titul v žákyních putuje do Orla Uherský Brod Druhý ročník kategorie žákyň v Orelské Číst více…








